HAYAT KIRTASİYE

Anasayfa


     Pritt 6 Renk Yüz Boyası

   
Ürün Kodu : 8691451005526
Fiyat : 38.90 TL (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
Pritt Yüz Boyası, hayal ettiğiniz renk ve desenleri yüzünüze, ellerinize veya ayaklarınıza uygulamanızı sağlar. Tek renkle ya da farklı renk karışımla
        Detaylar
 
 
Detaylar

Satın Almak İçin Tıklayın

Pritt  6 Renk Yüz Boyası Karton Kutu

Pritt Yüz Boyası, hayal ettiğiniz renk ve desenleri yüzünüze, ellerinize veya ayaklarınıza uygulamanızı sağlar.

Pritt'in vizyonunun ayrılmaz bir parçası, yaratıcı el işçiliğiyle çocukların motor ve zihinsel gelişimini desteklemektir. Sürdürülebilir ayak izine güçlü ürün performansımız ile katkıda bulunmak istiyoruz. Bu nedenle, ürünlerimizi daha da geliştirmek ve yeni uygulama alanlarını keşfetmek için sürekli çaba sarf ediyoruz. Ürünlerimizin ve teknolojilerin sağlık ve çevreyle uyumluluğu faaliyetlerimiz dahilinde sürekli olarak değerlendirilmektedir.

Okulda ve evde özellikle çocuklar tarafından kullanılan bir ürün olan Pritt, ekolojik uyumluluk ve ürün güvenliğine önem vermektedir. %90 doğal içeriğiyle Pritt Stick Yapıştırıcı solvent ve PVC içermemektedir ve AB Çocuk Güvenliği Mevzuatına (EN71 uyumluluğuna) yönelik sertifikaya sahiptir.

pritt ürünlerinin ve teknolojilerinin sağlık ve çevreyle uyumluluğu ayrıntılı olarak incelenmektedir. Katkı maddelerinin özellikleri, ürün içindeki konsantrasyonları ve ürünün hangfi koşullar altında kullanılacağı değerlendirilir.

Uygun bir şekilde tasarlanmış paketleme ve ayrıntılı talimatlara rağmen ürünler yanlış kullanılıyor veya sorunlara sebep oluyorsa Henkel müşterileri ve tüketicilerimiz acil durumlar için özel danışma hattımızın yanı sıra danışmanlık hizmetlerimizle de her zaman iletişime geçebilirler.

Ürün Özellikleri

  • Pritt Yüz Boyası, hayal ettiğiniz renk ve desenleri yüzünüze, ellerinize veya ayaklarınıza uygulamanızı sağlar.
  • Tek renkle ya da farklı renk karışımlarıyla pratik uygulama imkanı tanır.
  • Çocuklara zararlı hiçbir zehirli madde içermediği dermatolojik olarak test edilmiştir.
  • Sabunla kolayca temizlenir, ciltte iz bırakmaz.